OTELİMİZ
OTELİMİZ

COVİD-19 BİLGİLENDİRME

Değerli misafirlerimiz,

Romeo Cunda Panorama olarak tüm dünyayı etkisi altına almış olan Covid-19 virüsüne karşı tesisimizde almış olduğumuz önlemleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı Covid-19 önlemleri genelgesi ışığında tesisimizin tamamında sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını göz önünde bulundurarak her türlü tedbir uygulanacaktır.

Tüm genel alanlarda, restoranda, havuz başında ve plajda sosyal mesafe kuralına uygun hareket edilecektir. Otelimizin genel kullanım alanları sosyal mesafe kuralına uygun olarak düzenlenmiştir. Misafir kabulümüz sosyal mesafe kurallarına uygun olarak belirlenmiş bir kapasitede olacaktır.

Otelimizi tercih eden misafirlerimizin giriş esnasında temassız ateş ölçümü yapılacaktır. Ateş ölçümü personellerimizce her gün tekrarlanacaktır. Sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığı için tüm personellerimiz maske ve siperlik ile çalışacaktır.

Resepsiyon deskinde ve otelimizin diğer tüm genel alanlarında el dezenfektan üniteleri yerleştirilecektir.

Odalarımızda gerekli dezenfekte temizliği misafirimiz odasına yerleşmeden önce yapılacak olup sık
kullanılan alanlar ekstra temizlenecektir. Oda temizliğinde ekstra hijyen önlemleri alınacak olup, oda temizliği yapan personellerimiz dezenfekte için tulum giyecektir. Değiştirilecek olan çarşaf, havlu vs. gibi materyaller yıkanırken özel dezenfektan ilaçlar kullanılacak olup, oda temizliği özel dezenfektan makinelerle yapılacaktır.

Plaj ve havuz bölgesinde tüm şezlong ve şemsiyeler sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenecektir. Şezlongların yer değiştirilmesine sağlığınız göz önüne alınarak izin verilmeyecektir.

HIZLI REZERVASYON HATTI
Rezervasyon ve Bilgi için
Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Çağrı Merkezi 0 266 238 10 09